در سفری که به مشهد داشتم امام رضا (ع) من را با این شهید آشنا کردند. و کتاب پرواز در سحر گاه را به طور اتفاقی از میان کتاب های شهدا که در قفسه بود. انتخاب کردم و خریدم البته هیچ چیز اتفاقی نیست و در هر کار خدا حکمتی هست.
وقتی تصویر مزار ایشان را آخر کتاب دیدم چند لحظه ماتم برد.انتظار داشتم مثل بقیه کتابهایی که خوندم تاریخ شهادت مال سالهای جنگ تحمیلی باشه ولی نه!!!
یکی بود شاید هم سن و سال ما شاید چند سال بزرگتر یا کوچکتر از ما ....هم دوره ای ما
تاریخ شهادت : 13/06/1390
بله شهادت هنر مردان خداست.
مردان خدا در این آخر الزمان هم که نگهداشتن دین و ایمان در آن مثل نگهداشتن ذغال گداخته در کف دست است ، حضور دارند. بین ما ....
و ما چقدر با اون ها فاصله داریم.
خوش به سعادتشون
پیشنهاد میکنم حتما کتاب پرواز در سحر گاه از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی رو بخونید . داغ داغه چاپش مال 4 ماه پیشه ( فروردین 92 )
ایشون یکسال پشت کنکور میمونن که رشته خوب قبول بشن بعد دندانپزشکی قبول میشن ولی نمیرن دانشگاه و میرن سپاه و اونجا هم ظاهرا تا کاردانی بیشتر نداشته کلی پیگیری میکنن که رشته کارشناسی رو ببرن دانشگاهشون و با پیگیری های فراوون استادو میبرن و میارن ، کلاسارو جور میکنن و .... و حتی یه بار که استاد نبوده خودشون به جای استاد بسیار خوب تدریس میکنن و درسشون هم از همه بهتر بوده و فقط چند واحد مونده بوده که کارشناسیشون تموم بشه که شهید میشن و البته به جایگاه بسیار بالاتر از این ها میرسند. و در خواب همسرشون یا یکی از دوستانشون که اومده بودن گفته بودن که اگه میدونستم جایگاه شهدا انقدر خوبه زودتر شهید میشدم.
پاسدار شهید محمد غفاری
تاریخ تولد: 30/10/1363
استان همدان
تاریخ شهادت: 13/06/1390
درگیری با گروهک تروریستی پژاک و پ ک ک در منطقه سردشت (تپۀ جاسوسان)
گلزار: باغ بهشت استان همدان
وبلاگ : پاسدار شهید محمد غفاری


شادی روح شهدای صابرین صلوات