آقای ضرغامی! دیگران را تحقیر نكنید

http://www.snn.ir/pic/13910614043_2011336017e.jpg


به گزارش خبرنگار فرهنگی «خبرگزاری دانشجو» وحید یامین پور مطلبی را با عنوان «آقای ضرغامی دیگران را تحقیر نكنید» در گوگل پلاس منتشر كرده است كه متن كامل آن ذیلا می آید:
 
دیروز نوت تندی علیه مهندس ضرغامی منتشر كردم كه البته بلافاصله هم حذفش كردم. راستش الان بیش از 6 ماه است كه قلم نقد صدا و سیما را شكسته ام و انبوه تماس های خبرنگاران را با موضوع نقد صدا و سیما رد كرده ام. تعهد كردم كه بخاطر مصالحی انتقاد ها را علنی نكنم الا در برخی محافل خصوصی كه برخی حرفها را باید زد(البته همان محافل خصوصی گاهی با خیانت در امانت مطالبت را منتشر كرده اند)

اما دیروز كه متن سخنرانی ریاست رسانه ملی را در رسانه ها دیدم خیلی برآشفتم كه جناب مهندس همچنان با اعتماد به نفس منتقدینش را تحقیر میكند و خلاف می گوید. این جمله را كه تقریبا همه ی رسانه ها منتشر كردند ملاحظه كنید:

«ضرغامی در پاسخ به انتقادات برخی دانشجویان نسبت به عدم توجه به حضور افراد انقلابی و حزب اللهی در رسانه ملی و ممنوع التصویر بودن آنها گفت که هیچ ممنوع التصویری نداریم و آخرینش جیگر بود که آن را تکذیب می کنیم!»

جناب ضرغامی از شما در باره ممنوع التصویری حزب اللهی پرسیده اند شما چرا پاسختان راجع به یك الاغ عروسكی است؟! چرا رفتارهای تبلیغاتی تان را كنار نمی گذارید. چرا خلاف می گویید. احترام به مخاطب و احترام به منتقدیم قطعاً به نفع شماست.

پ ن 1: متن تند دیشب را حذف كردم تا امروز با آرامش بیشتری خطاب به شما بنویسم. استغفار كنید.

پ ن 2: تذكر امیرالمومنین به همه ی ما: کسی که در زمان ریاستش تکبّر ورزید، به هنگام عزل و برکناری ذلّتش زیاد خواهد شد (غررالحکم، ج 2، ص 209) خدا عاقبت مهمه مان را به خیر كند.

پ ن 3: صادقانه می گویم كه در میان كسانی كه غالبا كاندیدای ریاست بر صدا و سیما دانسته می شوند همچنان عزت الله ضرغامی را از سایرین شایسته تر می دانم. ولی چه كنیم با این خلق و خو؟
 
اظهارات ضرغامی در حالی عنوان شده كه برخی رسانه ها با درج گزارش های مفصل، اسامی ممنوع التصویری های رسانه ملی را منتشر كرده اند كه عبارتند از سعید قاسمی، قاسم روانبخش، رضابرجی، وحید یامین پور، وحیدجلیلی، فرج الله سلحشور، محمدرضا شهیدی فر، حجت الاسلام پناهیان و حسن عباسی.برچسب ها :
ضرغامی ,  صدا و سیما ,  یامین پور ,  جیگر ,  ممنوع التصویر شدن جیگر ,