توهم بی‌شمار بودن از کجا آمد؟!

http://www.snn.ir/pic/13910531042_2012234035e.jpg

جریده اینترنتی «خبرگزاری دانشجو»- حضور پررنگ و موثر فعالان ارزشی در فضای مجازی خصوصاً شبکه‌های اجتماعی همواره به عنوان انگیزه‌ای جهت واکنش و برخوردهای شتاب‌زده از سوی ضدانقلاب شده است.

در تازه‌ترین فعالیتی که از سوی فعالان ضدانقلاب در شبکه‌های اجتماعی خارجی صورت گرفته است، ضمن فراموش شدن تمامی ادعاها در زمینه آنچه «آزادی بیان»، «تحمل حرف مخالف» و «عدم تفتیش عقاید» خوانده شده است، طرح حصارکشی میان اندک هواداران خود با فعالان ارزشی را اجرایی کرده‌اند.

در این راستا، ضدانقلاب با انجام فعالیت میدانی، شناسایی و تشکیل حلقه هایی از فعالان ارزشی، این افراد را جهت مسدود و گزارش کردن به هواداران کم تعداد خود معرفی می‌کنند تا دیگر نوشته‌های روشنگرانه و نظرات مستدل و منطقی برخی فعالان ارزشی، تمرکز آنها را بر هم نزند!

در همین راستا سرویس جریده اینترنتی«خبرگزاری دانشجو»، قصد آن دارد که طی 2 یادداشت متوالی، به بررسی چرایی و چگونگی این برخورد سوال‌برانگیز بپردازد.
 
الف) چرا توصیه به نشنیدن می کنند؟

وقتی که ضدانقلاب در مقابل عملکرد قوی و پاسخ های منطقی بچه های ارزشی کم می آورد طبیعی ست که راهی جز پاک کردن صورت مسأله برای خود ندیده و در اوج ضعف، دست به سانسور نظرات بچه های مذهبی می زند.

این افراد معتقدند که سانسور فعالان ارزشی جهت کاهش اثر مانور و موج سازی آنها برموضوعات مهمی از قبیل « فلسطین » ، «روز قدس»، «موضوع سوریه»، «22 بهمن» و «بیداری اسلامی»  و... انجام می دهند و البته از بیان علنی نظرات خود نیز در فضای شبکه‌های اجتماعی ابایی ندارند.

گذشته از اینکه واکنش مورد اشاره کاملاً برنامه ریزی شده بوده و اثبات می‌کند که ضدانقلاب با فراخوان نیروهای خود سعی بر پالایش فضای مجازی و شبکه سازی مجدد در این فضا را دارد،  دور از ذهن نیست که با توسل به برنامه‌های این‌چنینی برای انتخابات آینده برنامه ریزی کند تا در 22 خردادی دیگر، با سوءاستفاده از احساسات بعضی کاربران و توسل به دروغ‌های از پیش تعیین شده، جشن حضور ملت را براساس نقشه بیگانگان، تحت تأثیر قرار دهند.

ب)واکنش های ماندگار ارزشی ها
 
در این بین واکنش فعالان ارزشی نیز بسیار جالب و خواندنی است و نشان می‌دهد، چنین تحرکاتی نه‌تنها اثر تخریبی بر روحیه و فعالیت آنها نداشته است، بلکه منجر به خلق بهانه‌ای جهت شادی، شوخی، خنده و افزایش روحیه آنها شده است. در همین راستا می‌توان به نظرات زیر اشاره کرد که عمق اشتباه و ضعف استراتژی را در عملکرد طراحان این حرکت را نمایان می‌کند:
 
1) زنده باد مخالف من!

2) بابا حداقل مارو هم می فرستادی تو حلقه معرفت.....آخه آدمم اینقدر بی حواس؟

3) خوب بیكار اسم ما رو هم می ذاشتی اینجا! گفته باشم من از اون ارزشی آتیشیا هست! از اون ساندیس خورا، از اونا كه خونه شون بیت رهبریه، از اونا كه به آقا می گن حضرت ماه ... گفته باشم!

4) یعنی از این حركت‌تون تا صبح می خندما! یعنی این همه زورتون می گیره از دست ما؟
5) آهای پس چرا هنوز مارو به گلستان اضافه نکردی
 
6) زیادی به خودتون فشار نیارین! ما بیشماریم! بی شمار! عمرا اگه فهمتون بكشه!

7) آخ جون یه عالمه دوست دیگه به دوستام اضافه میشه ممنون از تلاش های بی وقفۀ شما.

8) خیلی خوب بود. خوشم اومد! خیلی وقت بود بچه ها رو یه جا میخواستم جمع کنم اما وقت نداشتم پیداشون کنم. همینطور ادامه بدید، از شما عزیزانی هم که خدمت می‌کنید به ملت، دوستانه متشکرم!

9) خب الان چرا من تو این حلقه نیستم
لدفن!!! پاسخگو باش

10) اگه می‌دونستی با این کارت چه خدمتی کردی به ما همین الان این پستو پاک می‌کردی...
 
11) وخدا دشمنان مارو از احمق ها آفرید. دیدم که میگم...
 
12) آب بریزید همونجایی که ...

13) یه جمله ای بود شما می‌گفتید یه زمانی که ادب مرد به از دولت اوست،تو این پست به وضوح دیدم.
 
14) الحمد الله الذی جعل اعدائنا حمقا

سپاس خدایی را که دشمنان ما را از احمقان قرار داد

به خدا خودتونم نمیدونید با این کارتون چه خدمت بزرگی به ارزشی ها کردید! دمتون ..!

منتظر پارت دوم دوستام هم هستم. خیلی ها از جمله خود منو تو این جمع نذاشتی.

15) وقتی میگن «ایران فقط تهران نیست تهران فقط شمران نیست» تلمیح خوبیه برای همین حصار کشیدنای دورتون!!....این کارا رو میکنید که بعدش توهم «ما بیشماریم» میگیردتون دیگه

16) ممنون از حلقه ای که گذاشتی واقعا بهتر از این نمیتونستم هم‌فکرامو پیدا کنم
 
وقتی شرح ماجرا در این مقال نمی‌گنجد!
 
در قسمت دوم این یادداشت، شرح کامل و دقیقی از این‌گونه فعایلت‌های ضدانقلاب مورد نقد قرار گرفته  و به چرایی انجام آنها پرداخته خواهد شد.