به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از مشهد، حسین روازاده شنبه در جمع دانشجویان حاضر در هفدهمین دوره طرح ولایت كه در دانشگاه فردوسی مشهد در حال برگزاری است، با بیان اینكه مردم اروپا از نظر علم و دانش بسیار پایین بودند، گفت: اگر اروپا هم اكنون پا برجاست به خاطر وجود یهود و بنی‌اسرائیل است؛ ما چیزی جز سرخاب و سفیدآب از اروپایی‌ها ندیدیم. بنی‌اسرائیل خوب در جریان كار هستند.

تمام لوازم‌‌ آرایشی غربی از جفت های جنین ساخته می شود !

 
وی ادامه داد:  هنوز كه هنوز است در كمال پررویی هنگامی كه خانمی سقط جنین می‌كند جفت آن را برای مواد آرایشی استفاده می‌كنند كه به صراحت می‌توان گفت تمام لوازم‌‌ آرایشی نجس و حرام است.
 
این متخصص طب سنتی با تاكید بر اینكه اگر بخواهند در تهیه لوازم آرایشی از مواد طبیعی استفاده بكنند، ما سرنخ‌ها را به آنها می‌دهیم، خاطرنشان كرد: هنگامی كه از مواد طبیعی لوازم‌‌ آرایشی تولید شود دیگر ما خیلی از مشكلات مربوط به این حیطه را نداریم.
 
چرا امروز همه كچل هستند؟

بقیه در ادامه مطلب ....


روازاده یكی از دلایل ریزش موها را كه باعث تورم روده نیز می‌شود، آب ناسالم دانست و با اشاره به زنان گذشته كه دارای موهای بلند بودند، ابراز داشت: چرا امروز همه كچل هستند، آب ناسالم و كلردار یكی از دلایل ریزش مو است. امروز علم متوجه شده بهترین عامل سرطان تورم مزمن است، پس چرا به مردم اینگونه آب می‌دهید كه این آب باعث تورم روده آنها می‌شود.
 
وی با تاكید بر اینكه اگر مردم و بسیج اراده كنند سنگری در برابر آنها نخواهد بود، گفت: ‌بدن انسان و كل كائنات سه ماده مشترك آب، نمك و روغن كه همان مثلث‌الكیان است را دارد.
آب ناسالم از دلایل سقوط حافظه انسان است
 
این متخصص طب سنتی آب ناسالم را از دلایل سقوط حافظه انسان دانست و گفت: انسان دارای حافظه‌ای است كه اگر سر كلاس درس هر آنچه به او بگویند بدون اینكه كوچك‌ترین واو را جا بیندازد آن را در حافظه خود ثبت می‌كند، اما اكنون به جایی رسیدیم که حتی یك شماره تلفن را سریع از یاد می‌برد.
 
روشی كه مستر همفر برای كشتار انسان ها به انگلیس پیشنهاد داد
 
این استاد طب سنتی با اشاره به مستر همفر كسی كه وهابیت را در منطقه آورد، گفت: این فرد در كتاب خود می‌نویسد وزارت مستعمره انگلیس هنگامی كه از من خواستند یك روش برای كشتار انسان‌ها بدهم به وزارت انگلیس نوشتم آب ناسالم ایجاد كنید چاه‌های مردم را در خانه‌ها به بهانه غیربهداشتی بودن آب ببندید و همه آب‌ها را در یك جا جمع كنید، آن گاه آن را از مركز آلوده كنید.
 
این كارشناس مسائل تغذیه تاكید كرد: ما نمكی را تایید می‌كنیم كه رسول خدا تایید می‌كند، در گذشته زمانی كه كسی به مسافرت می‌رفت از آن مكان نمك سوغاتی می‌برد یعنی از فردوس مشهد به طالقان نمك می‌بردند صاحبخانه به دست مهمان نگه می‌كرد اگر در آن نمك نبود می‌گفت بشكند دستی كه نمك ندارد.
 
وی با بیان اینكه نمك هرییون نیست كه یك عده صهیونیست بگویند نمك را نباید استفاده كرد، هشدار داد: نفس پیامبر در نمك است، اگر نمك را بزنند علی علیه‌الاسلام را زدند. پیامبر تاكید می‌كردند تا مردم برای خود نمك ببرند. چون هنگامی كه نمك‌ها از مكان‌های مختلف با یكدیگر تركیب شوند 20 رقم ماده ریزمغزی تركیب می‌شوند كه به آن نمك كامل می‌گویند.
 
وقتی نمك دریا تولید كردم تلویزیون زیرنویس كرد كه سرطان زاست
 
روازاده با ابراز تاسف از اینكه هنگامی كه من این كار را انجام دادم و با سرمایه دیگر دوستان نمك دریا را تولید كردیم و این نمك به بازار آمد، گفت: در یك جلسه یك خانم دكتر گفت این نمك سرطان‌زاست. فردای آن روز در شبكه شش زیرنویس كردند نمك دریا سرطان‌زاست.
 
وی ادامه داد: هنگامی كه دشمن بخواهد به ما ضربه بزند تحقیقات لازم نیست، اما اگر شما بخواهید سنت رسول خدا را احیا كنی باید تحقیقات شود.
 
اگر در ماه رمضان مقداری نمك دریا هنگام سحر خورده شود، تشنگی را رفع می‌كند 
 
روازاده گفت: نمك یكی از سه ماده‌ای كه بدن را می‌سازد و اگر در ماه مبارك رمضان یك قاشق مرباخوری نمك دریا هنگام سحر خورده شود، تشنگی را رفع می‌كند و فشار و ورم‌ها را از بین می‌برد؛ حال آنكه وزارت بهداشت می‌گوید نمك باید تصفیه شده باشد.
 
این متخصص طب سنتی گفت: این نمكی كه در داخل تصفیه می‌شود در اصل تجزیه شده است. كلر سدیم كه در این نمك وجود دارد آب را می‌كشد، سلول‌ها باد می‌كنند، فشار خون بالا می‌رود. آنوقت یك كارشناس در صدا و سیما می‌نشانند و می‌گوید نمك دریا سرطان‌زاست.
 
برخلاف گفته انگلیسی ها كبد عاشق چربی است
 
این استاد تغذیه با تاكید بر استفاده از روغن كنجد، زیتون و محلی گفت: طبیعت این روغن‌ها گرم است. كبد نیز روغن گرم را جذب می‌كند اما هنگامی كه ما از روغن صنعتی استفاده می‌كنیم، چون دارای طبیعت سرد است، هنگامی كه به كبد می‌رسد تشكیل پلات می‌دهد. متاسفانه انگلیس‌ها برای ما می‌خوانند و همكاران ما نیز از روی كتاب آنها این حرف‌ها را تكرار می‌كنند و می‌گویند كبد چرب است در حالی كه كبد عاشق چربی است.
 
طبی كه غرب وارد كشور ما می‌كند، توطئه است
 
این استاد طب سنتی با بیان اینكه غرب در حال توطئه برای ماست، گفت: طبی كه برای كشور ما ورود می‌كنند، توطئه است. اگر كشورها را در مقاطع خاص زمان بررسی كنیم متوجه خیانت‌های آنها می‌شویم، روند بیماری‌ها صعودی است.
 
وی با اشاره به حضور متخصص سرطان‌شناسی آمریكا در دانشگاه آزاد در چند ماه اخیر در كشور گفت: این متخصص گفته سه سال آینده ایران با سونامی سرطان مواجه می‌شود. آنها عامل سرطان را فرستاده‌اند و منتظر نتیجه آن هستند. من حتی واكسن آنها را قبول ندارم چون پیسینجر گفته ما از طریق واكسن كمبودهای هزینه نظامی را جبران می‌كنیم و دشمنانمان را نیز از بین می‌بریم.
 
آرد غنی شده آلزایمر را افزایش می‌دهد
 
این كارشناس تغذیه ادامه داد: یكی از چهار دانشمندی كه در مورد آهن تحقیق كرده‌، ایرانی است و در خارج زندگی می‌كند. وی به من گفت اگر آهن را با نان استفاده كنیم آلزایمر می‌آورد اما ما دیدیم كه متاسفانه چند وقت بعد در كشور، كارخانه آرد غنی شده ساخته شد و این كار آلزایمر را افزایش می‌دهد.
 
وی با طرح این پرسش كه آیا اسرائیل برای ما دارو می‌فرستد تا ما را درمان كند؟ بیان داشت:‌ مگر می‌شود آنها ما را درمان كنند؛ تا ما از طریق حزب‌الله به آنها موشك بزنیم، علم اسرائیل قابل اعتماد نیست.
 
روازاده همچنین به وجود كرم‌ها و پمادهای جدید لاغری كه از مواد طبیعی كه در كشور ساخته شده است، گفت: این كرم‌ها در عرض 50 روز چربی را از بین می‌برد و تا 11 سال آینده چربی بر نمی‌گردد، بزودی این كرم‌ها تولید و به كوری چشم دشمنان با نازل‌ترین قیمت‌ وارد بازار می‌شود.
 
صهیونیست جهانی نمی‌خواهد كسی را درمان كند
 
وی خاطرنشان كرد: صهیونیست جهانی نمی‌خواهد كسی را درمان كند. آنها دائم در حال توطئه هستند. در ایران سالانه 10 هزار نفر به علت بیماری دیابت، دست و پای‌شان قطع می‌شود. اگر به انجمن دیابت بروید یك لیست به شما می‌دهد و می‌گوید این لیست را بخور و این لیست را نخور؛ اگر جای این دو لیست را عوض كنید، خوب می‌شوید.
 
ماكارونی‌هایی كه هم‌اكنون استفاده می‌كنید عقیمی می‌آورد
 
روازاده با اشاره به جوانانی كه به خاطر مصرف كاكائو در داخل كشور می‌میرند، گفت: اگر شب كسی از جایش بلند شد و بازوش را خاراند بدانید این علامت قبل از سكته قلبی است و حتی ماكارونی‌هایی كه هم‌اكنون استفاده می‌كنید عقیمی می‌آورد.
 
این استاد تغذیه یكی از مشكلات جامعه را تبحر به جای تخصص دانست و با بیان اینكه  ابوعلی‌سینا متخصص بود، گفت: اكثر دكترهای امروزی متبحر یك رشته‌ بوده و این افراد متخصص نیستند مثلا برای یك سرماخوردگی كه سرفه آن می‌ماند آنتی‌بیوتیك آن را خوب نمی‌كند؛ بلكه یك حبه سیر آب‌پز شده اگر یك بار خورانده شود باعث از بین رفتن سرفه می‌شود.
 
روازاده تاكید كرد: طب اسلامی به دلیل سادگی آن رایگان است مگر می‌شود طب امروز را رایگان كرد مریضی با صرف 500 میلیون تومان برای درمان سرطانش باز هم به نزد ما برای درمان آمده بود.
 
وی ادامه داد: در فرهنگ ما اگر اسب را تكه‌تكه كنید به آن نمی‌گوییم كره اسب، پس چرا مرغ را تكه‌تكه می‌كنیم آنگاه می‌گوییم جوجه ببینید با ما چه كردند آنها قدرت تفكر را از ما گرفته‌اند.
 
این كارشناس طب سنتی خاطرنشان كرد: هنگامی كه امام به كشور آمد گفتند زمان ورود امام 20:33 بوده كه بچه‌های ما متوجه شدند و گفتند 20:27 دقیقه بود و حال چرا آن ها 33 را مطرح كردند چون بعد از چند قرن می‌خواستند بگویند امام را ما به ایران فرستادیم، كسانی كه در مساجد و ادارات ما نعلبكی‌ها را از زیر استكان‌های ما بیرون كشیدند و استكان ما را تبدیل به لیوان كردند، این ها كسانی هستند كه به ناموس ما بی‌حرمتی كردند.برچسب ها :
طرح ولابت ,  تب سنتی ,  لوازم آرایشی ,  روازاده ,