فرارسیدن ۲۴ تیر ،سالروز تولد ،نائب المهدی(عج)، گل پیغمبر ما امام خامنه ای؛را به ملت ایران و مسلمانان جهان تبریک میگم.
IMG4UP


بعدا نوشت: با عذر خواهی خدمت تمام  دوستان مجازی و حقیقی عزیز باید عرض کنم که من این خبر رو از سایت ها دیدم و نشر دادم در صورتی که تحقیق کردم و متوجه شدم که ولادت معظم له 29 فروردین 1318 میباشد.با سند زیر:
تاریخ قمری صحیح تولّد رهبر حکیم انقلاب، 28 صفر 1358 هجری قمری است و با پیگیری از مرکز تقویم مؤسسه فیزیک دانشگاه تهران، آن تاریخ را با تقویم شمسی تطبیق داده و در می‌یابد ایشان چهارشنبه 29 فروردین 1318 متولد گردیده‌اند... پیشتر هم شنیده می شد که امام خامنه‌ای، تاریخ تولّدی که برایشان نقل می‌شود را نادرست خوانده بودند، اما درشناسنامه ایشان همان تاریخ قید شده بود.
مردادماه سال 1386 بود که روزنامه کیهان نوشت+: از مدتی پیش روز 24 تیرماه شماری از ارادتمندان رهبر انقلاب فرارسیدن این روز را به عنوان روز تولد رهبری به یکدیگر تبریک می گویند و امسال در تفاوتی با گذشته علاوه بر ارسال شاخه های گل، کارت تبریک، پخش شربت و شیرینی، تهنیت از طریق پیام های تلفنی و... برخی از روزنامه ها نیز، ستون و صفحه و یادداشت به این روز اختصاص دادند. چند سال پیش وقتی برای اولین بار سبدهای گل و نامه های تبریک میلاد به ایشان رسید، در چند کلمه خطاب به یکی از نزدیکان خویش نوشته بودند: «اولاً، مولود این حقیر در تیرماه نیست و ثانیاً؛ من و روز تولدم ارزش این محبت ها را نداریم و اینها موجب شرمندگی من است، در عین حال لازم است از همه آنها تشکر شود.
برچسب ها :
ولادت رهبر ,  میلاد رهبر ,  تولد رهبر ,